PARKING MANIACS

Aplikace řešící pomocí pokročilých technologií a umělé inteligence dilema většiny řidičů ve velkých městech – kde zaparkovat. Investice ze strany Winternitz v tomto projektu přichází taktéž ve formě “Smart money”, tedy nejen kapitál, ale i pomoc s rozvojem byznys modelu a samotné platformy. Jde zatím o naši nejmladší investici, a my se nemůžeme dočkat, kam to tento startup dotáhne.

PARKING MANIACS

Nápad, kterému věříme

Parking Maniacs je jen prvním projektem z celé rodiny Maniacs. Připravený web překvapí neotřelým hravým designem, což je vlastnost, kterou tento startup přenáší do řešení i velmi komplexních problémů. Hledání volného parkovacího místa ve městech trápí tisíce řidičů každý den, ale inovace v podobě sítě živých senzorů, které spolu v reálném čase komunikuji a informují řidiče o dostupnosti parkování v konkrétních lokalitách, tento problém brzy vyřeší. Jde o štíhlé řešení založené na nekonvenční technologii, která může výrazně zlepšit oblast, do které se města i stát zatím zdráhají investovat.

Pevně věříme, že kromě aplikace pro snadné parkování ve městech aplikace Parking Maniacs již brzy nabídne i správu vlastních fyzických parkovišť za pomoci virtuálního parkoviště, které bude automaticky přidělovat místa zákazníkům a procesovat platby. My nadále zůstáváme v pozici “smart money” investora a kromě našeho názoru přispíváme i pracně získanými zkušenostmi s parkováním v centru Prahy.

Prohlédněte si také

Další případové studie

Investice pro platformu GAMEE (Animoca Bonds)

Investice pro platformu GAMEE (Animoca Bonds)

Prozkoumejte toto vítězství Startupy
ROCHER CAFE

ROCHER CAFE

Prozkoumejte toto vítězství Startupy