ROCHER CAFE

Investujeme i do tradičních oborů, což potvrzuje „mimo-systémová” investice do Rocher Café. Původně český hobby projekt se vyvinul v prémiovou pražírnu kávy se začínající vlastní sítí bister. Tato investice je provoněná skvělou kávou, výborným jídlem a stojí za ní parta usměvavých lidí, kterým je radost pomáhat s koncepcí dalšího rozvoje.

ROCHER CAFE

Nápad, kterému věříme

Draví zakladatelé budují podnik s kávou hned na několika frontách a my jim asistujeme s tvorbou strategií pro jednotlivé segmenty. Rocher Café provozuje vlastní úspěšná bistra na Praze 10. K tomu si praží vlastní kávu, kterou posílá přímo zákazníkům. Třetím pilířem jsou firmy, kterým podnik nabízí program “Káva jako služba” včetně profesionálních kávovarů a veškerého servisu tak, aby ve firmě dobré espresso nikdy nedošlo.

S Rocher Café jsme se dohodli na tzv. Smart money investici. Kromě kapitálu jsme majitelům kdykoliv k dispozici pro konzultaci jejich byznys plánů, propojujeme je na správné lidi a asistujeme jim s rozvojem jejich rychle rostoucího byznysu.

Prohlédněte si také

Další případové studie

Investice pro platformu GAMEE (Animoca Bonds)

Investice pro platformu GAMEE (Animoca Bonds)

Prozkoumejte toto vítězství Startupy
PARKING MANIACS

PARKING MANIACS

Prozkoumejte toto vítězství Startupy